Linka 199

Zdroj: digiarena.e15.cz

nejčastější zdroje článků

Zoner Photo Studio X: nové funkce a velké ambice (recenze) – DIGIarena.cz

S pravidelnou roční periodicitou přichází brněnský Zoner s novou verzí svého fotografického správce a editoru. Ta letošní není jen tak ledajaká, pod označením X jsme se totiž letos dočkali několika takřka revolučních změn…

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Fujifilm X-Pro2 – Retro, ale vážně funkční (test) – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Fotoaparátů připomínajících svým vzhledem staré analogové přístroje je hodně. Fuji X-Pro2 jde ale dál. Milovníkům klasiky nabízí opravdový průhledový hledáček vylepšený o elektronické funkce a nejen to.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Zoner Photo Studio X: nové funkce a velké ambice (recenze) - 2. kapitola – DIGIarena.cz

KAPITOLA 2: S pravidelnou roční periodicitou přichází brněnský Zoner s novou verzí svého fotografického správce a editoru. Ta letošní není jen tak ledajaká, pod označením X jsme se totiž letos dočkali několika takřka revolučních změn…

Zdroj: digiarena.e15.cz

Canon EF 11–24 mm F4L USM: široký a bystrozraký - 2. kapitola – DIGIarena.cz

KAPITOLA 2: Extrémní širočina od Canonu je objektivem s nejširším zorným úhlem, který koriguje sférické zkreslení. Je ale možné vůbec objektiv s tak extrémním ohniskem vyrobit s rozumnou kvalitou obrazu?

Zdroj: digiarena.e15.cz

Canon EF 11–24 mm F4L USM: široký a bystrozraký – DIGIarena.cz

Extrémní širočina od Canonu je objektivem s nejširším zorným úhlem, který koriguje sférické zkreslení. Je ale možné vůbec objektiv s tak extrémním ohniskem vyrobit s rozumnou kvalitou obrazu?

Zdroj: digiarena.e15.cz

Canon EF 11–24 mm F4L USM: široký a bystrozraký - 3. kapitola – DIGIarena.cz

KAPITOLA 3: Extrémní širočina od Canonu je objektivem s nejširším zorným úhlem, který koriguje sférické zkreslení. Je ale možné vůbec objektiv s tak extrémním ohniskem vyrobit s rozumnou kvalitou obrazu?

Zdroj: digiarena.e15.cz

Sony představilo nový typ supercitlivého snímače – DIGIarena.cz

Nový snímač typu CMOS nese název Starvis a vyznačuje se vysokou jmenovitou citlivostí, při níž může zaznamenávat obraz. Snímač je údajně určen primárně do průmyslových provozů, kde nejsou příl

Zdroj: digiarena.e15.cz

Canon EOS 5Ds – má 50Mpx snímač opodstatnění? - 2. kapitola – DIGIarena.cz

KAPITOLA 2: Jak je na tom s kvalitou obrazu DSLR s nejvyšším rozlišením? Má vůbec 50 Mpx snímač smysl pro běžného fotografa, nebo je určen jen na produktovou a módní fotografii?

Zdroj: digiarena.e15.cz

Canon EOS 5Ds – má 50Mpx snímač opodstatnění? – DIGIarena.cz

Jak je na tom s kvalitou obrazu DSLR s nejvyšším rozlišením? Má vůbec 50 Mpx snímač smysl pro běžného fotografa, nebo je určen jen na produktovou a módní fotografii?

Zdroj: digiarena.e15.cz

Canon EOS 5Ds – má 50Mpx snímač opodstatnění? - 3. kapitola – DIGIarena.cz

KAPITOLA 3: Jak je na tom s kvalitou obrazu DSLR s nejvyšším rozlišením? Má vůbec 50 Mpx snímač smysl pro běžného fotografa, nebo je určen jen na produktovou a módní fotografii?

Zdroj: digiarena.e15.cz

Sounds and Visions: Fotografův úvod do světa videa - 2. kapitola – DIGIarena.cz

KAPITOLA 2: Chcete svým fotoaparátem natáčet video, a nevíte, jak na to? Přinášíme vám několik základních tipů, jak dosáhnout dobrých výsledků – rychle a jednoduše.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Sounds and Visions: Fotografův úvod do světa videa – DIGIarena.cz

Chcete svým fotoaparátem natáčet video, a nevíte, jak na to? Přinášíme vám několik základních tipů, jak dosáhnout dobrých výsledků – rychle a jednoduše.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Sounds and Visions: Fotografův úvod do světa videa – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Chcete svým fotoaparátem natáčet video, a nevíte, jak na to? Přinášíme vám několik základních tipů, jak dosáhnout dobrých výsledků – rychle a jednoduše.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Představí Canon nástupce světelné padesátky? – DIGIarena.cz

Šuškanda opět odhalila plány společnosti Canon, tentokrát se týkají pevného světelného objektivu EF 50 mm F1,4. Podle neoficiálních informací by se měl nový objektiv objevit poměrně brzy a oproti o

Zdroj: digiarena.e15.cz

GoPro a Google oficiálně představily zařízení s šesti kamerami – DIGIarena.cz

Inspirací pro nový držák pro sférický záznam videa bylo zařízení Odyssey, které GoPro a Google představili v loňském roce. Novinka s názvem Omni&nb

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Tak tenhle maškarní kostým chcete – umí totiž fotografovat – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: V našich končinách se v listopadu velmi často pořádají různé maškarní taškařice a bály, především v USA je tato tradice spojená s oslavami Haloweenu – ať tak či tak, objevuje se velká spousta uniká

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – 15 nejlepších snímků října z galerie DIGIareny – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Prohlédněte si nejlepší fotografie, které jste společně s dalšími uživateli nahráli v měsíci říjnu do galerie DIGIareny. Tentokrát především ve znamení podzimně barevných a černobílých krajinek a zátiší, která zaujmou nejen svým provedením.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Jak vypadá skládání několik tisíc knih zpět do polic? – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Velmi zdlouhavě, chtělo by se říct, a je to opravdu tak. Nicméně my se můžeme podívat, jak to je doopravdy dlouho. Newyorská veřejná knihovna byla dva roky zavřená kvůli nezbytným opravám a začátke

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Video: Preview Sigma SD1 Merrill – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Jak vypadá Sigma SD1 Merrill, jaké jsou základní ovládací prvky této zrcadlovky a rychlost ukládání fotek ve videu.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Korekce zkreslení videa z GoPro kamery v Adobe Photoshopu CS6 beta – DIGIarena.cz

John Nack koncem minulého týdne na svém Adobe blogu upozornil na netradiční využití korekce zkreslení záběru z populární kamery GoPro, která se objevuje čím dál častěji v přihrádkách nadšenců i pro

Zdroj: digiarena.e15.cz

Kulturní hlídka: Portréty lidí slavných i zcela obyčejných – DIGIarena.cz

Aktuální nabídka výstav potěší příznivce portrétů. Výstavy Ivana Prokopa, Johany Prošové, Martina Pavla a Bernharda Wickiho nabídnou známé osobnosti i zcela prosté snapshoty.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Roztomilé i šokující fotografie zvířecích embryí – DIGIarena.cz

Televizní kanál National Geographic připravil nový seriál o prenatálním vývoji savců, který doprovází série velmi zajímavých snímků.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Velbon: nový kompaktní stativ pro náročnější – DIGIarena.cz

Japonský výrobce stativové techniky Velbon uvedl na trh nový kompaktní stativ. Novinka je určena především krajinářsky zaměřeným majitelům zrcadlovek. Nosnost nového modelu ULTRA REXi L je 4 kg, př

Zdroj: digiarena.e15.cz

10 tipů, jak uspět při prodeji snímků do fotobanky – DIGIarena.cz

Kdo už někdy zkoušel zpeněžit své obrázky ve fotobance, zjistil možná, že projít schvalovacím procesem administrátorů nemusí být vůbec jednoduché.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – VIDEO: Testujeme stativy Vanguard pro každého – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Představujeme dvě novinky od Vanguardu, lehký a skladný stativ pro nenáročné a robustní tripod pro pokročilé fotografy s možností polohování středového sloupku.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Nikon odhalil jarní překvapení D5100 – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Nikon uvedl na trh novou digitální zrcadlovku D5100. Charakterizuje ji CMOS senzor s 16,2 megapixely a působivý třípalcový odklápěcí displej. Nechybí možnost natáčet video ve Full HD (108

Zdroj: digiarena.e15.cz

Jak na HDR ve Photoshopu – krok za krokem – DIGIarena.cz

Tvorba snímků s vysokým dynamickým rozsahem láká stále více fotografických nadšenců. Mnozí přitom nevědí, jak začít. Především pro ně je připraven tento návod.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Fotografie týdne s žebrající dívkou: Dresden_kop – DIGIarena.cz

Někdy je těžké si uvědomit vlastní bohatství či chudobu, zvláště pokud se nějak materiálně příliš neprojevují. Co je práce? Co je žebrota? A existuje mezi tím jednoznačná dělící čára?

Zdroj: digiarena.e15.cz

Casio představilo nový kompakt do velmi špatných světelných podmínek – DIGIarena.cz

Casio, které si před lety zažilo svoji chvíli slávy produkcí velmi malých kovových kompaktů a následně pak fotoaparátem, který měl velmi rychlé sekvenční snímání, aktuálně oznámilo výrobu speciální

Zdroj: digiarena.e15.cz

Leica M10 – nový snímač a ergonomie v duchu analogu – DIGIarena.cz

Na nový model Leica řady M čekala spousta fotografů už od doby, kdy prosákly první informace o plánované novince. Na první pohled byste těžko hledali rozdíly oproti modelu M9, podrobnější průzkum je však odhalí.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Leica M10 – nový snímač a ergonomie v duchu analogu – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Na nový model Leica řady M čekala spousta fotografů už od doby, kdy prosákly první informace o plánované novince. Na první pohled byste těžko hledali rozdíly oproti modelu M9, podrobnější průzkum je však odhalí.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Fujifilm uvádí bezzrcadlovku X-T20 a prémiový kompakt X100F – DIGIarena.cz

Svou troškou do mlýna přispívá na začátku nového roku taktéž společnost Fujifilm. Obě novinky v sobě skrývají nejnovější snímací i ostřicí systémy Fujifilmu, systémový kompakt si polepšil i v nabídce videofunkcí.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Olloclip Core Lens Set pro iPhone 7 / 7 Plus – zase o něco lepší (test) – DIGIarena.cz

Olloclip kvůli změně tvaru vystupujícího fotoaparátu na zádech nových iPhonů 7 kompletně změnil systém uchycení svých předsádek, zároveň se konečně poučil z četných výtek uživatelů.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Olloclip Core Lens Set pro iPhone 7 / 7 Plus – zase o něco lepší (test) – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Olloclip kvůli změně tvaru vystupujícího fotoaparátu na zádech nových iPhonů 7 kompletně změnil systém uchycení svých předsádek, zároveň se konečně poučil z četných výtek uživatelů.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Fujifilm uvádí bezzrcadlovku X-T20 a prémiový kompakt X100F - 2. kapitola – DIGIarena.cz

KAPITOLA 2: Svou troškou do mlýna přispívá na začátku nového roku taktéž společnost Fujifilm. Obě novinky v sobě skrývají nejnovější snímací i ostřicí systémy Fujifilmu, systémový kompakt si polepšil i v nabídce videofunkcí.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Fujifilm uvádí bezzrcadlovku X-T20 a prémiový kompakt X100F – DIGIarena.cz

Svou troškou do mlýna přispívá na začátku nového roku taktéž společnost Fujifilm. Obě novinky v sobě skrývají nejnovější snímací i ostřicí systémy Fujifilmu, systémový kompakt si polepšil i v nabídce videofunkcí.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Layout od Instagramu umí koláže snadno a rychle – DIGIarena.cz

Instagram představil svou již třetí mobilní aplikaci s názvem Layout. Titul dokáže kombinovat až 9 fotek do výsledné koláže. Po Hyperlapse tak přicházejí tvůrci Instagramu s další aplikací pro iOS zařízení.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Layout od Instagramu umí koláže snadno a rychle – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Instagram představil svou již třetí mobilní aplikaci s názvem Layout. Titul dokáže kombinovat až 9 fotek do výsledné koláže. Po Hyperlapse tak přicházejí tvůrci Instagramu s další aplikací pro iOS zařízení.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Novinky od Lowepro: Zabal si foťák, GoPro nebo drona – DIGIarena.cz

Lowepro přichází s podzimními novinkami, mezi nimiž najdeme nejen inovace starších modelových řad, ale i nové produktové série určené např. pro transport dronů nebo akčních videokamer.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Layout od Instagramu umí koláže snadno a rychle – DIGIarena.cz

Instagram představil svou již třetí mobilní aplikaci s názvem Layout. Titul dokáže kombinovat až 9 fotek do výsledné koláže. Po Hyperlapse tak přicházejí tvůrci Instagramu s další aplikací pro iOS zařízení.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Boomerang od Instagramu natočí Live Photos i na Androidu – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: S telefony iPhone 6s a 6s Plus představil Apple (Live Photos), které si záhy získaly velkou oblibu. Jejich záznam však byl možný jen u nových strojů. Nyní je pořídíte na starších iPhonech, i na zařízeních Android.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Boomerang od Instagramu natočí Live Photos i na Androidu – DIGIarena.cz

S telefony iPhone 6s a 6s Plus představil Apple (Live Photos), které si záhy získaly velkou oblibu. Jejich záznam však byl možný jen u nových strojů. Nyní je pořídíte na starších iPhonech, i na zařízeních Android.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Snapwire – sociální síť i prodej fotografií – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Snapwire je zajímavá služba, která spojuje fotografy s vydavateli, malými podniky i PR agenturami z celého světa, kteří hledají konkrétní snímky, jež nelze nalézt prostřednictvím tradičních služeb.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Printic vytiskne vaše fotografie přímo z telefonu – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Služba Printic má kořeny ve Francii a byla jednou z prvních, která měla v aplikačních obchodech titul pro tisk fotografií přímo z vašeho telefonu. Lídrem je stále, své portfolio ale značně rozšířila.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Capturio vytiskne fotky s celosvětovou dopravou zdarma – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Služba Capturio je ryze českou záležitostí, i když vaše snímky dokáže doručit po celém světě. Ač jsou její výsledky kvalitní, na tom, jak si je uživatel objedná, by chtělo zapracovat.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Nikon vydal aktualizaci firmwaru pro modely D810 a D810A – DIGIarena.cz

Nová aktualizace ve verzi 1.11 pro D810 a 1.01 pro model D810A přináší opravu chyby, která způsobovala „zamrznutí“ fotoaparátů po připojení bezdrátového dálkového ovládání WR-R10 s firmwarem v

Zdroj: digiarena.e15.cz

Kodak Ektra: uspěje retro v moderní a mobilní době? (test) – DIGIarena.cz

Chytrý telefon Kodak Ektra byl představen v říjnu roku 2016. Nyní se začíná prodávat i v České republice. Jeho cena není nízká, jeho ambice jsou ale vysoké. Podaří se naplnit očekávání mobilních fotografů?

Zdroj: digiarena.e15.cz

Novinky od Canonu: PowerShot G9 X II, dva IXUSy a ultrazoom – DIGIarena.cz

Veletrh CES je obvykle provázen oznámením fotonovinek. Letos se svou troškou do mlýna přispěchal mezi prvními Canon. Zatímco loni se leden nesl ve znamení vlajkových DSLR, letos se prozatím musíme spokojit s přírůstky kompaktními.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Kodak plánuje znovuzrození svých nejúspěšnějších materiálů Ektachrome a Kodachrome – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Překvapením pro mnoho fotografů je prohlášení společnosti Kodak, která se nechala na veletrhu CES slyšet, že plánuje obnovení výroby filmového materiálu Ektachrome 100. Tento filmový materiál byl v

Zdroj: digiarena.e15.cz

Kodak plánuje znovuzrození svých nejúspěšnějších materiálů Ektachrome a Kodachrome – DIGIarena.cz

Překvapením pro mnoho fotografů je prohlášení společnosti Kodak, která se nechala na veletrhu CES slyšet, že plánuje obnovení výroby filmového materiálu Ektachrome 100. Tento filmový materiál byl v

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Největší selfie vesmíru má 2 miliony GB – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Celé čtyři roky snímal systém Pan-STARRS1 (Panoramic Survey Telescope and Rapid Response Systems) oblohu ze svého umístění na Havaji. Výsledkem je půl milionu snímků, které po spojení dohromad

Zdroj: digiarena.e15.cz

Fujifilm X-Pro2 – Retro, ale vážně funkční (test) – DIGIarena.cz

Fotoaparátů připomínajících svým vzhledem staré analogové přístroje je hodně. Fuji X-Pro2 jde ale dál. Milovníkům klasiky nabízí opravdový průhledový hledáček vylepšený o elektronické funkce a nejen to.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Fujifilm přinesl nový design vlajkových modelů – DIGIarena.cz

Fujifilm představil dvě nové barevné varianty svých bezzrcadlovek řady X, konkrétně modelů X-Pro2 a X-T2, společně s nimi uvedla společnost také nový odolný kompakt s označením XP120. 

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Fujifilm přinesl nový design vlajkových modelů – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Fujifilm představil dvě nové barevné varianty svých bezzrcadlovek řady X, konkrétně modelů X-Pro2 a X-T2, společně s nimi uvedla společnost také nový odolný kompakt s označením XP120. 

Zdroj: digiarena.e15.cz

Poslední šance koupit vánoční dárky pro fotografa? – DIGIarena.cz

Pořizovat vánoční dárek zapálenému fotografovi je velmi obtížný a také nevděčný úkol, jelikož jen on sám ví, co přesně potřebuje. Ovšem u těch začínajících fotografů to může být jednodušší a navíc můžete nenápadně ovlivnit jejich postoj k fotografii.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Poslední šance koupit vánoční dárky pro fotografa? – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Pořizovat vánoční dárek zapálenému fotografovi je velmi obtížný a také nevděčný úkol, jelikož jen on sám ví, co přesně potřebuje. Ovšem u těch začínajících fotografů to může být jednodušší a navíc můžete nenápadně ovlivnit jejich postoj k fotografii.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Mitakon uvedl nový makroobjektiv se 4,5× zvětšením – DIGIarena.cz

Čínská společnost Mitakon (ZY Optics) představila nový makroobjektiv se zvětšením 4,5:1, objektiv má ohnisko 20 mm a světelnost F2 a je možné jej použít na těle plnoformátových zrcadlovek. Uve

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Samsung NX300 je rychlý jako Usain Bolt – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Nový fotoparát NX300 přebírá štafetu v úspěšné řadě Samsung NX. Je rychlý, přesný a stylový stejně jako světový rekordman Usain Bolt.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Samsung NX300 je rychlý jako Usain Bolt – DIGIarena.cz

Nový fotoparát NX300 přebírá štafetu v úspěšné řadě Samsung NX. Je rychlý, přesný a stylový stejně jako světový rekordman Usain Bolt.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Samsung NX300 je rychlý jako Usain Bolt – DIGIarena.cz

Nový fotoparát NX300 přebírá štafetu v úspěšné řadě Samsung NX. Je rychlý, přesný a stylový stejně jako světový rekordman Usain Bolt.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Správné baterie pro každého fotografa – DIGIarena.cz

Pracovním nástrojem každého fotografa je blesk a fotoaparát. Podotýkám funkční blesk a funkční fotoaparát.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – For Camera a For Music se blíží – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Letňanské výstaviště PVA EXPO Praha ožije ve dnech 3. -5. října 2013 paletou zvuků a barev. Veletržní správa ABF pro letošní rok zařadila do podzimního kalendáře akcí novinku pro milovníky umění, kultury a fanoušků fotografování.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Fotografie, které udělají radost, jsou… – DIGIarena.cz

Máte velké množství fotografií ve vašem počítači? Chcete si některé - opravdu hezké fotky vystavit, ale nechcete je dávat do obyčejných rámečků?

Zdroj: digiarena.e15.cz

Samsung NX300 je rychlý jako Usain Bolt – DIGIarena.cz

Nový fotoparát NX300 přebírá štafetu v úspěšné řadě Samsung NX. Je rychlý, přesný a stylový stejně jako světový rekordman Usain Bolt.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Jste připraveni na evoluci? Je tu fotoaparát s Androidem – DIGIarena.cz

Unikátní novinka pro všechny, kteří chtějí fotografie s přáteli sdílet okamžitě a tím nejjednodušším způsobem.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Jak nejlépe sdílet fotky z dovolené? – DIGIarena.cz

Byla by škoda nechávat si zážitky z dovolené jen pro sebe. Jak se o ně ale podělit co nejlépe?

Zdroj: digiarena.e15.cz

Samsung NX300 je rychlý jako Usain Bolt – DIGIarena.cz

Nový fotoparát NX300 přebírá štafetu v úspěšné řadě Samsung NX. Je rychlý, přesný a stylový stejně jako světový rekordman Usain Bolt.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Expert.cz – digitální fotoaparáty pro začátečníky i pokročilé – DIGIarena.cz

Digitální fotoaparáty jsou hitem posledních let a aktuálně jsou jednoznačně nejprodávanějšími přístroji z této oblasti na trhu. Pro začátečníky jsou přitom určeny digitální kompakty, pro pokročilejší fotografy zase zrcadlovky.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Představujeme Živě.cz: všechno o počítačích a internetu – DIGIarena.cz

Fascinující svět počítačů a internetu chrlí každý den zajímavosti, které stojí za pozornost nebo mohou být k užitku. Nic vám neunikne se Živě.cz.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Notebook HP ProBook 4530s – nedobytný a výkonný – DIGIarena.cz

Hewlet Packard u HP ProBook 4530s úspěšně rozvíjí parametry, díky kterým si tato řada získala cenné fanoušky.

Zdroj: digiarena.e15.cz

„Platit u nás Mobitem? Ano!“, říkají zavedené značky. – DIGIarena.cz

Novou mobilní platební metodou Mobito zaplatíte na webu, za taxi, dobijete kredit, pošlete peníze kamarádovi.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Představujeme MobilMania.cz: web o mobilech – DIGIarena.cz

Mobilní telefony, operátoři a jejich tarify, tablety, fotografování s mobily... MobilMania se věnuje všem tématům souvisejících s mobilní technikou.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Fujifilm X-T1 dostala nový firmware – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Fujifilm vydal další verzi firmwaru pro svoji bývalou vlajkovou loď, model X-T1, což je pro majitele velmi dobrá zpráva, jelikož je na trhu již model X-T2, takže by se dalo očekávat, že další oprav

Zdroj: digiarena.e15.cz

Fujifilm X-T1 dostala nový firmware – DIGIarena.cz

Fujifilm vydal další verzi firmwaru pro svoji bývalou vlajkovou loď, model X-T1, což je pro majitele velmi dobrá zpráva, jelikož je na trhu již model X-T2, takže by se dalo očekávat, že další oprav

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Nová bezzrcadlovka Sony? Kdeže, pouze USB nabíjecí stanice – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Energii potřebuje stále více zařízení, která každý den používáme, a tak se není čemu divit, že přicházejí výrobci příslušenství s nejrůznějšími zlepšováky pro jejich nabíjení. To se nejčastěji děje

Zdroj: digiarena.e15.cz

První film natočený kompletně bezzrcadlovkou půjde letos do kin – DIGIarena.cz

Už několik let se při natáčení filmů používají nejen videokamery, ale také fotoaparáty – především se jedná o plnoformátové zrcadlovky z dílny Canonu a Nikonu. S rozvojem bezzrcadlovek a nástupem p

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – První film natočený kompletně bezzrcadlovkou půjde letos do kin – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Už několik let se při natáčení filmů používají nejen videokamery, ale také fotoaparáty – především se jedná o plnoformátové zrcadlovky z dílny Canonu a Nikonu. S rozvojem bezzrcadlovek a nástupem p

Zdroj: digiarena.e15.cz

Nová bezzrcadlovka Sony? Kdeže, pouze USB nabíjecí stanice – DIGIarena.cz

Energii potřebuje stále více zařízení, která každý den používáme, a tak se není čemu divit, že přicházejí výrobci příslušenství s nejrůznějšími zlepšováky pro jejich nabíjení. To se nejčastěji děje

Zdroj: digiarena.e15.cz

Pentax Q – miniatura s výměnnými objektivy - 2. kapitola – DIGIarena.cz

KAPITOLA 2: Pentax vyrobil doslova kapesní kompakt s výměnnými objektivy, s pevným sklem jej schováte do kapsy nebo do větší dlaně. Jak se popral digitál s obrazovou kvalitou, na to se podíváme blíže.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Pentax Q – miniatura s výměnnými objektivy – DIGIarena.cz

Pentax vyrobil doslova kapesní kompakt s výměnnými objektivy, s pevným sklem jej schováte do kapsy nebo do větší dlaně. Jak se popral digitál s obrazovou kvalitou, na to se podíváme blíže.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Fujifilm uvádí bezzrcadlovku X-T20 a prémiový kompakt X100F – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Svou troškou do mlýna přispívá na začátku nového roku taktéž společnost Fujifilm. Obě novinky v sobě skrývají nejnovější snímací i ostřicí systémy Fujifilmu, systémový kompakt si polepšil i v nabídce videofunkcí.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Bezzrcadlovka Pentax K-01 končí – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Kompakt s výměnnými objektivy s bajonetem K, model Pentax K-01 se objevil po pouhých dvanácti měsících v seznamu archivních – již nevyráběných fotoaparátů. Fotoaparát, který byl kompatibilní se vše

Zdroj: digiarena.e15.cz

Pentax Q – miniatura s výměnnými objektivy - 3. kapitola – DIGIarena.cz

KAPITOLA 3: Pentax vyrobil doslova kapesní kompakt s výměnnými objektivy, s pevným sklem jej schováte do kapsy nebo do větší dlaně. Jak se popral digitál s obrazovou kvalitou, na to se podíváme blíže.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Pentax zřejmě chystá bezzrcadlovku s APS-C snímačem – DIGIarena.cz

Neověřené informace z Japonska, které se objevily na internetu, hovoří o plánovaném uvedení bezzrcadlovky Pentax, která pravděpodobně ponese označení M–E, stejně jako jeden z historických kinofilmo

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Praskající popcorn jak jej neznáte – při 30 000 snímcích za sekundu – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Zpomalené záběry dokáží v mnoha případech odhalit nečekané souvislosti různých dějů – ostatně díky zpomalený záběrům dnes víme, jakým způsobem klade kůň nohy při běhání. Pořídit však zpomalený zábě

Zdroj: digiarena.e15.cz

Praskající popcorn jak jej neznáte – při 30 000 snímcích za sekundu – DIGIarena.cz

Zpomalené záběry dokáží v mnoha případech odhalit nečekané souvislosti různých dějů – ostatně díky zpomalený záběrům dnes víme, jakým způsobem klade kůň nohy při běhání. Pořídit však zpomalený zábě

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Pentax zřejmě chystá bezzrcadlovku s APS-C snímačem – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Neověřené informace z Japonska, které se objevily na internetu, hovoří o plánovaném uvedení bezzrcadlovky Pentax, která pravděpodobně ponese označení M–E, stejně jako jeden z historických kinofilmo

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Jak se fotí létající automobily? – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: V osmdesátých letech se v amerických televizích vysílala celá řada akčních seriálů, kde byly automobilové honičky hlavním tahákem, tehdy se ještě vše natáčelo s reálnými automobily a kaskadéry. Dne

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Aktualizace Capture One přináší podporu novějších objektivů a opravu chyb – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Společnost Phase One vydala novu aktualizaci programu Capture One, konkrétně verzi 10.0.1, hlavním důvodem pro vydání aktualizace jsou opravy programu pro obě dostupné platformy – Windows i MAC a p

Zdroj: digiarena.e15.cz

Aktualizace Capture One přináší podporu novějších objektivů a opravu chyb – DIGIarena.cz

Společnost Phase One vydala novu aktualizaci programu Capture One, konkrétně verzi 10.0.1, hlavním důvodem pro vydání aktualizace jsou opravy programu pro obě dostupné platformy – Windows i MAC a p

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – Panasonic spustil cashback na vybrané modely objektivů a digitálů Lumix G a jej – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Společnost Panasonic spustila počátkem týdne promoakci na vybrané výrobky z kategorie digitálních fotoaparátů, a to v podobě cashbacku, kdy bude zákazníkům vráceno až 4 000 Kč.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Panasonic spustil cashback na vybrané modely objektivů a digitálů Lumix G a jej – DIGIarena.cz

Společnost Panasonic spustila počátkem týdne promoakci na vybrané výrobky z kategorie digitálních fotoaparátů, a to v podobě cashbacku, kdy bude zákazníkům vráceno až 4 000 Kč.

Zdroj: digiarena.e15.cz

Jak se fotí létající automobily? – DIGIarena.cz

V osmdesátých letech se v amerických televizích vysílala celá řada akčních seriálů, kde byly automobilové honičky hlavním tahákem, tehdy se ještě vše natáčelo s reálnými automobily a kaskadéry. Dne

Zdroj: digiarena.e15.cz

YI-M1: módní vlnka made in china formátu micro 4/3 [test] - 2. kapitola – DIGIarena.cz

KAPITOLA 2: Minulý rok se mezi řadou systémových kompaktů od zavedených výrobců objevila zajímavá novinka z produkce čínského Xiaomi. YI-M1 zaujala nejen svou cenou, ale i slušnými technickými parametry. Jak tato bezzrcadlovka obstála v praxi?

Zdroj: digiarena.e15.cz

YI-M1: módní vlnka made in china formátu micro 4/3 [test] – DIGIarena.cz

Minulý rok se mezi řadou systémových kompaktů od zavedených výrobců objevila zajímavá novinka z produkce čínského Xiaomi. YI-M1 zaujala nejen svou cenou, ale i slušnými technickými parametry. Jak tato bezzrcadlovka obstála v praxi?

Zdroj: digiarena.e15.cz

YI-M1: módní vlnka made in china formátu micro 4/3 [test] - 3. kapitola – DIGIarena.cz

KAPITOLA 3: Minulý rok se mezi řadou systémových kompaktů od zavedených výrobců objevila zajímavá novinka z produkce čínského Xiaomi. YI-M1 zaujala nejen svou cenou, ale i slušnými technickými parametry. Jak tato bezzrcadlovka obstála v praxi?

Zdroj: digiarena.e15.cz

YI-M1: módní vlnka made in china formátu micro 4/3 [test] - 4. kapitola – DIGIarena.cz

KAPITOLA 4: Minulý rok se mezi řadou systémových kompaktů od zavedených výrobců objevila zajímavá novinka z produkce čínského Xiaomi. YI-M1 zaujala nejen svou cenou, ale i slušnými technickými parametry. Jak tato bezzrcadlovka obstála v praxi?

Zdroj: digiarena.e15.cz

YI-M1: módní vlnka made in china formátu micro 4/3 [test] – DIGIarena.cz

Minulý rok se mezi řadou systémových kompaktů od zavedených výrobců objevila zajímavá novinka z produkce čínského Xiaomi. YI-M1 zaujala nejen svou cenou, ale i slušnými technickými parametry. Jak tato bezzrcadlovka obstála v praxi?

Zdroj: digiarena.e15.cz

Diskuze – YI-M1: módní vlnka made in china formátu micro 4/3 [test] – DIGIarena.cz

Diskuze pod článkem: Minulý rok se mezi řadou systémových kompaktů od zavedených výrobců objevila zajímavá novinka z produkce čínského Xiaomi. YI-M1 zaujala nejen svou cenou, ale i slušnými technickými parametry. Jak tato bezzrcadlovka obstála v praxi?

Zdroj: digiarena.e15.cz

Fotografie týdne: když listí ze stromů nepadá – DIGIarena.cz

Biblická kniha Kazatel v jedné své závěrečné pasáži pěkně zdůrazňuje, že existují procesy, které se střídají bez ohledu na to, co člověk dělá nebo nedělá – slunce vychází pro dobrého i špatného člověka stejně,

Zdroj: digiarena.e15.cz