Linka 199

Zdroj: www.finance.cz

nejčastější zdroje článků

Zprávy Reuters - Finance.cz

Zprávy Reutersna serveru Finance.cz

Zdroj: www.finance.cz

Oberbank - Finance.cz

Zajímají vás kontaktní informace na některou z našich bank? Naše bankovní seznamy jsou vám k dispozici. Kliknutím na název banky se dozvíte její kompletní kontaktní údaje.

Zdroj: www.finance.cz

Poštová banka, a.s. pobočka Česká republika - Finance.cz

Zajímají vás kontaktní informace na některou z našich bank? Naše bankovní seznamy jsou vám k dispozici. Kliknutím na název banky se dozvíte její kompletní kontaktní údaje.

Zdroj: www.finance.cz

Platby kreditními kartami od GE Money nově i prostřednictvím bankomatů - Finance.cz

Držitelé kreditních karet od společnosti GE Money (MoneyCard, bene+, avon a prostě obecně kreditní karty) mohou nyní prostřednictvím bankomatů nejen vybírat hotovost a změnit svůj PIN kód, ale rovněž pohodlně zadávat platební příkazy.

Zdroj: www.finance.cz

Během pěti měsíců bylo založeno již 30 000 FLEXI životních pojištění - Finance.cz

Nové FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny si během prvních pěti měsíců letošního roku sjednalo 53 451 klientů. Kromě smrti z jakýchkoliv příčin klienti nejčastěji volí doplňková pojištění trvalých následků úrazu, denního odškodného úrazu, smrti následkem úrazu a hospitalizace v důsledku nemoci či úrazu.

Zdroj: www.finance.cz

Více než 126 000 hlasujících rozhodlo o letošní Ceně veřejnosti a Ceně podnikatelů v soutěži Zlatá koruna - Finance.cz

Podle výsledků hlasování, které skončilo tuto neděli, získalo Cenu veřejnosti Zlatá koruna 2009 internetové bankovnictví InternetBanka společnosti GE Money Bank. Cenu podnikatelů si letos odnáší Komplexní pojistný program pro dopravce České pojišťovny. Obě ceny a další ocenění udělovaná v soutěži Zlatá koruna budou předány 23. června na tradičním galavečeru v TOP HOTELu Praha.

Zdroj: www.finance.cz

Vítěz Národní ceny kvality říká: EFQM model je návod na efektivní řízení firmy - Finance.cz

Lumír Al-Dabagh, ředitel slévárny Beneš a Lát, představuje zkušenosti s modelem EFQM a cestu své firmy k vítězství v Národní ceně kvality. K modelu se dostal u zákazníka - společnosti Knorr Bremse a nadchl jej tak, že se do sebehodnocení pustili také.

Zdroj: www.finance.cz

ČPP vychází vstříc svým klientům - Finance.cz

ČPP v rámci podpory nabídky svých produktů výrazně posílila komunikaci s našimi stávajícími i potenciálními klienty. V rámci marketingové kampaně s názvem „SUPER AKCE“, kterou naši občané zcela jistě zaznamenají na billboardech po celém území České republiky, přichází na trh se zajímavými slevami.

Zdroj: www.finance.cz

Komerční banka výrazně zvyšuje dostupnost svých hypoték - Finance.cz

Komerční banka s platností od dnešního dne snižuje sazby hypotečních úvěrů. Snížení sazeb je zaměřeno na další podporu dlouhodobějších fixací – například 5letá fixace začíná již na 4,01 %, 10letá na 4,30 % a 15letá na 4,44 %.

Zdroj: www.finance.cz

Úvěr zdarma a půjčka bez úroků k 10 letům Cetelem v ČR - Finance.cz

CETELEM ČR, a.s. slaví v říjnu letošního roku deset let od svého vzniku a při této příležitosti připravil speciální nabídku pro klienty.

Zdroj: www.finance.cz

AEC obhájila certifikát ISO 9001 - Finance.cz

firma AEC Data Security Company úspěšně absolvovala recertifikační audit a její systém managementu jakosti se tak může i nadále pyšnit certifikátem shody s normou ISO 9001:2000.

Zdroj: www.finance.cz

UNIQA pojišťovna má za sebou úspěšný půlrok - Finance.cz

UNIQA pojišťovna rostla v meziročním srovnání v prvním pololetí 2006 o 11,6 %, když předepsala na pojistném celkem 1,563 miliardy korun.

Zdroj: www.finance.cz

Živly v prvním pololetí způsobily nevídaný počet škod - Finance.cz

První pololetí letošního roku bylo zcela mimořádné, pokud jde o počet a rozsah škod ze živelních kalamit, jako jsou například povodně, vichřice či škody způsobené tíhou sněhu.

Zdroj: www.finance.cz

U nákupů na splátky letí letní zboží - Finance.cz

Vyplývá to z výsledků společnosti Cetelem, jedné z největších nebankovních společností, poskytujících spotřebitelské úvěry. Cetelem financoval v prvním pololetí letošního roku úvěry za více než 4 miliardy korun. Oproti předchozímu roku jde o 24% nárůst.

Zdroj: www.finance.cz

Hitem letošních Vánoc jsou plazmové televize - Finance.cz

Dlouhodobý trend, podle něhož se během roku nakupuje na splátky více bílá technika a před Vánocemi hnědá technika, potvrzuje i letošní sezóna. Nejčastější komoditou nákupu na splátky prostřednictvím GE Money Multiservis jsou díky svému výraznému zlevnění v poslední době plazmové televize a LCD televize. Prostřednictvím produktů GE Money Multiservis je ale možné platit i v prodejnách nabízejících méně tradiční zboží, například šicí stroje nebo hudební nástroje.

Zdroj: www.finance.cz

Ministr vyšel vstříc obcím a prodloužil termín - Finance.cz

Ministr pro místní rozvoj ČR Radko Martínek vyšel vstříc všem zájemcům o dotační tituly. Prodloužil termín pro předložení žádostí o dotace ze všech podprogramů, které spravuje Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, do 31. ledna 2006.

Zdroj: www.finance.cz

Victoria Volksbanken varuje před návrhem zákona o úrazovém pojištění - Finance.cz

Victoria Volksbanken pojišťovna, a.s. nesouhlasí s návrhem zákona o úrazovém pojištění. Navrhovaný systém by přinesl nejistoty pro zaměstnavatele a zejména nižší odškodnění pro zaměstance v případě úrazu.

Zdroj: www.finance.cz

Skupina Pioneer Investments uzevřela listopad s čistými prodeji více než 560 mil. eur - Finance.cz

Skupina Pioneer Investments dosáhla v měsíci listopadu čistých prodejů ve výši přesahující 560 milionů EUR. Od začátku roku koupili klienti investiční produkty skupiny za 9 miliard EUR. Celková výše spravovaných aktiv dosahuje 155,6 miliard EUR,  což představuje navýšení o 16,2 % oproti začátku roku 2005.

Zdroj: www.finance.cz

Domácnosti loni uspořily méně - Finance.cz

Domácnosti naspořily loni nejméně za posledních osm let, dokonce i méně než v „krizovém“ roce 2008. Finanční aktiva domácností vzrostla „jen“ o 125 miliard korun, nejméně od roku 2003, kdy jsme se teprve vzpamatovávali z dotcom minirecese.

Zdroj: www.finance.cz