Linka 199

Zdroj: www.motejlek.com

nejčastější zdroje článků

417 nejbohatších Čechů a Slováků s majetkem přes 750 milionů Kč

Počet superbohatých Čechů a Slováků stále mírně narůstá. Až pět lidí podle motejlek.com disponuje majetkem vyšším než jedna miliarda dolarů. Dva z nich - Petr Kellner a Andrej Babiš - ostatním úplně odletěli. Celkem dvacet tři lidí disponuje majetkem přes deset miliard korun. Mezi 417 nejbohatšími je dvacet šest žen. Významné množství bohatých Čechů a Slovaků v podstatě vygeneroval stát, který jim posílá dotace nebo s nimi uzavírá smlouvy, pro ně nesmírně výhodné a výnosné.Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.

Zdroj: www.motejlek.com

Placená inzerce « Motejlek.com

Pro registrovanéPřihlášení Proč a jak se registrovat. Všechny články z kategorie Placená inzerce. Čeští a slovenští miliardáři. Čeští a slovenští.

Štítky: z kategorie placená kategorie placená inzerce kategorie placená

Zdroj: www.motejlek.com

Podporujeme vzdělání « Motejlek.com

Pravidelný znalostní kvíz na motejlek.com dospěl k padesátému druhému pokračování. Na všechny čtyři otázky padesátého prvního kvízu projektu „Podporujeme.

Štítky: roční otázky předplatné celoroční pokračování celoroční předplatné kvízu každém kole celoroční předplatné motejlek předplatné motejlek

Zdroj: www.motejlek.com

Prodává se přední tuzemská mediální skupina, půjde o obchod v...

Americká private equity skupina Warburg Pincus a další minoritní vlastníci chtějí prodat internetový a mediální holding Centrum.CZ.Holdings, jehož výr...

Štítky: o trhu ale skupina milionů centrum mediální warburgové tuzemská tuzemská mediální

Zdroj: www.motejlek.com

Motejlek.art « Motejlek.com

První soubor je unikátní, do značné míry naturalistický „katalog“ modelek focených vždy za stejných podmínek, v jednom světle, bez manipulace a stylizace.

Štítky: za žen celkem jednom v druhé části v jednom světle modelek focených vždy za stejných podmínek mynařík v jednom

Zdroj: www.motejlek.com

Tgm « Motejlek.com

T. G. Masaryk věřil v progresivní vývoj lidstva směřující k vyšší humanitě, svobodě a demokracii, do něhož mohou být „barbaři“ integrováni pouze pod.

Štítky: t g masarykovská neděle masaryk neděle masarykovská masarykovská neděle na masaryk a neděle na motejlek neděle na

Zdroj: www.motejlek.com

Fúze & akvizice « Motejlek.com

Jak jsme již informovali v říjnu, tak se stane. Čtyřnásobek vložených peněz si odnesou investoři ze slovinské firmy, jejíž prodej byl před několika dny podepsán..

Štítky: pro korun v čgs celý celý článek pro registrované článek je pouze celý článek je je pouze

Zdroj: www.motejlek.com

Byznys « Motejlek.com

Odboráři černouhelné těžební společnosti OKD, obávající se přílivu levného polského uhlí do Česka, v říjnu vyzvali premiéra Bohuslava Sobotku, aby nějak.

Štítky: roku okd celý článek celý článek pro registrované článek je článek je pouze celý článek je je pouze

Zdroj: www.motejlek.com

Ze světa « Motejlek.com

Před měsícem a něco třetí největší světový obchodník se zemědělskými komoditami Louis Dreyfus Commodities oznámil, že novým CEO se stane Mayo Schmidt. Výrobce.

Štítky: že o dolarů group sabmiller pokračování článku pokračování článku jukos louis

Zdroj: www.motejlek.com

Proč a jak se registrovat « Motejlek.com

Obratem dostanete fakturu, po jejímž zaplacení Vám pošleme přihlašovací údaje, jméno a heslo. Registrovat se můžete kdykoliv, přístup na plnou verzi stránek platí.

Štítky: roční přístup předplatné dph počítačů plus plus dph kč plus kč plus dph

Zdroj: www.motejlek.com

Lidé « Motejlek.com

Česká advokátní elita si v pondělní večer rozdělila tradiční ceny pro nejlepší firmy roku 2015. Padesátiletý bývalý československý reprezentant opustil.

Štítky: cla by pod něj s post na ministerstvu financí na ministerstvu náměstkovský post náměstkovský

Zdroj: www.motejlek.com

Postřehy a komentáře « Motejlek.com

Americké tajné služby mají svá bílá místa na mapě, kde se jim dlouhodobě nedaří navázat důvěryhodné kontakty a získat kontrolu nad událostmi.

Štítky: že jejich na nad čas v letos pokračování pokračování článku i další

Zdroj: www.motejlek.com

Čeští a slovenští miliardáři « Motejlek.com

Průmyslník, milovník motocyklů Harley-Davidson a ostravský patriot zůstává i přes důchodový věk stále výraznou postavou především moravsko-slezského byznysu.

Štítky: jak která milionů korun energetický čgs těžební průmyslový holding průmyslový energetický a průmyslový a průmyslový holding

Zdroj: www.motejlek.com

Proč inzerovat na motejlek.com « Motejlek.com

Našimi čtenáři a předplatiteli jsou především tuzemští a zahraniční vlastníci průmyslových konglomerátů, finančních skupin, středně velkých podniků i.

Štítky: jsou poradci velkých významných proč inzerovat proč inzerovat na inzerovat na motejlek inzerovat inzerovat na na motejlek

Zdroj: www.motejlek.com

Motejlek.com « Motejlek.com

Projekt vznikl tak, že jsem si ve středu 8. října 2008 večer sedl k internetu a prostě si vytvořil vlastní webovou stránku s jasnou představou a cílem.

Štítky: si nadace zdroje informací českých via nadace via exkluzivních je motejlek via pomáhá

Zdroj: www.motejlek.com

Články « Motejlek.com

Není to tak dlouho, co si Andrej Babiš z pozice ministra financí zajistil pokračování daňové podpory biopaliv o dalších pět let. Průmyslník, milovník motocyklů.

Štítky: celý celý článek pro registrované článek je pokračování článku článek je pouze celý článek je je pouze pokračování článku

Zdroj: www.motejlek.com

Fotogalerie « Motejlek.com

Tabule cti – Hušák, Bém, Sisák. Las Vegas – maj tu dobrý kasina. Dva podpisy dělící pět let. Česká stopa v Sanfranciské zátoce. Oblíbené místo jednoho českého.

Štítky: steel competition na competition tobagu trinidadu a na trinidadu a steel na trinidadu steel competition a tobagu competition na

Zdroj: www.motejlek.com