Linka 199

Česko se drží koruny. Kampaň ODS vstupuje do finále – ODS – Občanská demokratická strana

Dnes v 15 hodin začal ve třech největších městech České republiky závěrečný předvolební happening ODS s názvem “Držme se koruny”.

Zdroj: www.ods.cz

ODS zahájila provoz svého konferenčního centra v Karlových Varech – ODS – Občanská demokratická strana

Diskusním setkáním členů místního sdružení Karlovy Vary zahájila dnes ODS provoz svého nového konferenčního centra v krajském městě.

Zdroj: www.ods.cz

ODS Sokolov posupně odkrývá své „volební trumfy“ – ODS – Občanská demokratická strana

Originální formu zveřejňování volebního programu zvolila ODS v Sokolově, která kandiduje na společné kandidátce s nezávislými osobnostmi pod hlavičkou Hnutí pro město Sokolov 2014. Od 8. září hnutí každý druhý den odkrývá jeden z deseti okruhů volebního programu.

Zdroj: www.ods.cz

Volební program a konkrétní priority ODS Karlovy Vary pro období 2014-8 – ODS – Občanská demokratická strana

Volební program karlovarské ODS pro období 2014-2018 má ambici stručně představit zásadní oblasti, které by mělo zastupitelstvo města v příštích letech řešit. Soustředíme se na základní teze, které se týkají samotného života ve městě a navazujeme na dobré výsledky současného volebního období, ale zároveň jsme si vědomi i toho, co se nám dosud nepodařilo a co je nutné z lepšit.

Zdroj: www.ods.cz

Poděkování voličům – ODS – Občanská demokratická strana

Vážení příznivci, děkujeme Vám za Vaši podporu v komunálních volbách. V některých obcích jsme zaznamenali výsledky lepší, v jiných horší. Přesto se budeme i nadále snažit co nejlépe hájit Vaše zájmy v obecních zastupitelstvech. Děkujeme! Kandidáti ODS

Zdroj: www.ods.cz

Místní sdružení Karlovy Vary si zvolilo nové vedení – ODS – Občanská demokratická strana

Novou místní radu zvolilo místní sdružení Karlovy Vary na svém sněmu ve středu 29. října. Dosavadní předseda a následně i místní rada se totiž rozhodli rezignovat v reakci na volební výsledek v komunálních volbách.

Zdroj: www.ods.cz

ODS vstoupila do krajské koalice – ODS – Občanská demokratická strana

Po šesti letech ODS opět vstoupila do vedení Karlovarského kraje. V radě ji zastupují Petr Šindelář a Jiří Červenka.

Zdroj: www.ods.cz

Místní sdružení Karlovy Vary nominovalo do senátních voleb Jiřího Brdlíka – ODS – Občanská demokratická strana

Místní sdružení ODS Karlovy Vary zvolilo na svém sněmu 15. září kandidáta do senátních voleb v roce 2016. S téměř absolutní podporou celé členské základny byl do pozice kandidáta zvolen lékař – urolog Jiří Brdlík.

Zdroj: www.ods.cz

Předsedou oblastního sdružení Sokolov zůstal Karel Jakobec – ODS – Občanská demokratická strana

Sokolovský místostarosta Karel Jakobec obhájil funkci předsedy oblastního sdružení Sokolov. Novým místopředsedou se stal Petr Čavojský z Horního Slavkova. V oblastní radě je pak doplní René Bolvari (Kynšperk nad Ohří), Roman Franěk (Šabina), Jaroslav Hlavsa (Loket), Nadka Krausová (Habartov) a Petr Vaněk (Bublava).

Zdroj: www.ods.cz

ODS na Karlovarsku poprvé povede žena – ODS – Občanská demokratická strana

Vůbec poprvé v historii povede ODS na Karlovarsku žena. Novou předsedkyní oblastního sdružení ODS Karlovy Vary se stala Jana Milivojevičová, která v této funkci vystřídala dosavadního předsedu Petra Šindeláře, který již na oblastním sněmu nekandidoval.

Zdroj: www.ods.cz

Kandidátem ODS do senátních voleb bude Jiří Brdlík – ODS – Občanská demokratická strana

Lékař Jiří Brdlík bude kandidátem ODS v senátních volbách na Karlovarsku, které se budou konat příští rok na podzim. Rozhodlo se o tom ve vnitrostranických primárkách, kterých se mohli zúčastnit všichni členové ODS z místních sdružení v senátním obvodu a v nichž dostal Jiří Brdlík jednoznačnou podporu.

Zdroj: www.ods.cz

Lídrem ODS v krajských volbách bude Karel Jakobec – ODS – Občanská demokratická strana

Sokolovský místostarosta Karel Jakobec bude lídrem ODS v krajských volbách, které se budou konat letos na podzim. Rozhodli o tom delegáti regionálního sněmu ODS.

Zdroj: www.ods.cz

Předseda ODS P. Fiala navštíví Karlovy Vary – ODS – Občanská demokratická strana

Ve čtvrtek 19. května 2016 navštíví Karlovy Vary předseda ODS Petr Fiala. Od 17.00 hodin bude ve společenském sále Alžbětiných Lázní debatovat s občany na téma migrační krize, bezpečnost občanů a o dalších tématech. Diskuse je volně přístupná. Následovat bude setkání se členy ODS v Karlovarském kraji.

Zdroj: www.ods.cz

Jarní tour Petra Fialy pokračuje v Karlových Varech – ODS – Občanská demokratická strana

Petr Fiala přijel do Karlových Varů diskutovat s občany o řešení imigrační krize.

Zdroj: www.ods.cz

Otáčíme EU správným směrem, zdůrazňuje ODS – ODS – Občanská demokratická strana

Občanská demokratická strana dnes představila svůj program pro volby do Evropského parlamentu. „Občanští demokraté chtějí Evropskou unii aktivně měnit. Program ‚Otáčíme EU správným směrem‘ symbolizuje náš aktivní a pozitivní přístup k EU a unijní politice,“ zdůrazňuje Petr Fiala, předseda ODS.

Zdroj: www.ods.cz

Jan Svoboda bude jedničkou na kandidátce v Chebu – ODS – Občanská demokratická strana

Ředitel Západočeského divadla a starosta města v letech 2002-2010 Jan Svoboda bude lídrem občanských demokratů při komunálních volbách v Chebu. Na dalších místech kandidátky se objeví dva místostarostové za ODS – Tomáš Linda a Michal Pospíšil.

Zdroj: www.ods.cz

V „dresu“ ODS jde v kraji do voleb přes 400 kandidátů – ODS – Občanská demokratická strana

26 samostatných i koaličních kandidátek a přes 400 kandidátů nabídne ODS v Karlovarském kraji v komunálních volbách, které se budou konat 10.-11. října 2014. Na kandidátkách jsou jak osvědčení komunální politici, tak nové tváře. Velký podíl tvoří také nezávislí kandidáti – často významné osobnosti svých měst a obcí.

Zdroj: www.ods.cz

J. Vaněček: MHD nemá být jen debata o jízdném – ODS – Občanská demokratická strana

Pokud se začteme do jednotlivých volebních programů či slibů jednotlivých stran a hnutí ucházející se o přízeň voličů s jistotou najdeme i téma týkající se městské hromadné dopravy. Jízdné zadarmo, levnější jízdné a další modifikace se vyskytují napříč politickým spektrem. Zeptali jsme se na názor předsedy představenstva Dopravního podniku Karlovy Vary Jiřího Vaněčka, BBA (ODS).

Zdroj: www.ods.cz

Náměstek P. Bursík zve na opékání buřtů – ODS – Občanská demokratická strana

Náměstek karlovarského primátora Petr Bursík zve všechny zájemce na neformální setkání spojené s opékáním buřtů.

Zdroj: www.ods.cz

Ostrovská ODS představila volební program – ODS – Občanská demokratická strana

ODS v Ostrově zveřejnila volební program, s nímž jde do nadcházejících komunálních voleb. Jeho ústředním heslem je „slušné a poctivé město, ve kterém se spokojeně žije“. Program se vyhýbá obecným frázím – naopak v každé oblasti nabízí celou řadu velmi konkrétních řešení, která občanům přinesou zlepšení života ve městě. Proto program rozhodně stojí za prostudování.

Zdroj: www.ods.cz

Petr Nečas: ČSSD vrátila politruky do školství – ODS – Občanská demokratická strana

Premiér a předseda ODS Petr Nečas dnes při pracovní návštěvě Karlovarského kraje ostře odsoudil spolupráci sociálních demokratů s komunisty. „ČSSD po dvaceti letech vytáhla komunisty z izolace. Byla to ona, kdo vrátil politruky do školství,“ připomněl Petr Nečas fakt, že koalice ČSSD a KSČM prosadila v Karlovarském kraji do funkce krajského radního pro školství Václava Sloupa.

Zdroj: www.ods.cz

Jana Vildumetzová: Dejte obcím šanci zatočit s příživníky – ODS – Občanská demokratická strana

Tím, že stát převedl vyplácení sociálních dávek na úřady práce, ztratily radnice přehled o svých občanech. Následkem je i problém s předraženými ubytovnami, říká šéfka Svazu měst a obcí Jana Vildumetzová. LN s ní před nadcházejícími komunálními volbami hovořily i o dalších problémech, s nimiž se samosprávy potýkají.

Zdroj: www.ods.cz

Do komunálních voleb jde za ODS 13 000 lidí – ODS – Občanská demokratická strana

Za Občanskou demokratickou stranu kandiduje v letošních volbách do zastupitelstev měst a obcí celkem 12 957 lidí, polovina z nich jsou nestraníci. Kampaně do některých obcí a také do Senátu občanští demokraté představili právě dnes.

Zdroj: www.ods.cz

Svůj volební program představila i ODS v Mariánských Lázních – ODS – Občanská demokratická strana

Dalším z místních sdružení ODS, která již představila svůj volební program pro nadcházející komunální volby, jsou Mariánské Lázně. V nich byl v posledních osmi letech starostou občanský demokrat Zdeněk Král. Navázat na jeho úspěšnou práci se pokusí nový lídr kandidátky Jiří Chval, který pracuje jako manažer rozvoje města.

Zdroj: www.ods.cz

Fotogalerie: Netradiční olympijský den pro děti – ODS – Občanská demokratická strana

V neděli 28. září pořádala karlovarská ODS v areálu Rolava Netradiční olympijský den pro děti. Akce se zúčastnilo několik set dětí a sklidila velký úspěch.

Zdroj: www.ods.cz

Jan Bureš: Máme dotovat obnovitelné zdroje? – ODS – Občanská demokratická strana

Podpora obnovitelných zdrojů energie, založená na dotování jejich výstavby a provozu, byla od počátku fundamentálně pomýleným konceptem a jeho katastrofální důsledky nejsou nijak překvapivé. Ostatně na ně mnozí, nejhlasitěji poslanci Občanské demokratické strany, včas upozorňovali již v roce 2005. Tehdy sociální demokraté v jednom šiku s komunisty a lidovci protlačili původní zákon.

Zdroj: www.ods.cz

Kandidátku v Sokolově povede Karel Jakobec, objeví se na ní i tanečník Jan Onder – ODS – Občanská demokratická strana

Dlouholetý starosta a současný místostarosta Karel Jakobec povede společnou kandidátku Občanské demokratické strany a nezávislých kandidátů v Sokolově – Hnutí pro město Sokolov 2014.

Zdroj: www.ods.cz