Linka 199

Pražská burza dnes potřetí v řadě oslabila | FXstreet.cz

Pražská burza dnes oslabila potřetí v řadě, index PX klesl o 0,37 procenta na 1002,38 bodu. Výraznou ztrátu si připsala mediální CME, v červených číslech skončily i akcie Pegas Nonwovens, Erste Bank, Komerční banky a ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.

Zdroj: www.fxstreet.cz


Příbuzné články:

 • Pražská burza dnes potřetí v řadě oslabila - Finance.cz

  Praha 31. května (ČTK) - Pražská burza dnes oslabila potřetí v řadě, index PX klesl o 0,37 procenta na 1002,38 bodu. Výraznou ztrátu si připsala mediální CME, v červených číslech skončily i akcie Pegas Nonwovens, Erste Bank, Komerční banky a ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.

 • Pražská burza dnes posílila o necelé čtvrt procento - Roklen24.cz

  Pražská burza dnes druhý den v řadě umazávala předchozí ztráty. Index PX vzrostl o 0,22 procenta na 808,21 bodu. V plusu byla většina finančních titulů s výjimkou Moneta Money bank. Naopak v červených číslech zakončily obchodování akcie společnosti ČEZ. Vyplývá to z údajů na burzovním webu.

 • Pražská burza dnes posílila o necelé čtvrt procento - Roklen24.cz

  Pražská burza dnes druhý den v řadě umazávala předchozí ztráty. Index PX vzrostl o 0,22 procenta na 808,21 bodu. V plusu byla většina finančních titulů s výjimkou Moneta Money bank. Naopak v červených číslech zakončily obchodování akcie společnosti ČEZ. Vyplývá to z údajů na burzovním webu.

 • Pražská burza dnes otočila a smazala včerejší zisky

  Domácí burzovní parket si dnes nedokázal udržet včerejší zisky a veškerý středeční růst umazal. Index PX odepsal 0,7 % na 970,6 bodu. Obchodní aktivita byla podprůměrná, konkrétně dnes změnily majitele cenné papíry v celkové hodnotě 0,56 mld.

 • Pražská burza dnes otočila a smazala včerejší zisky

  Domácí burzovní parket si dnes nedokázal udržet včerejší zisky a veškerý středeční růst umazal. Index PX odepsal 0,7 % na 970,6 bodu. Obchodní aktivita byla podprůměrná, konkrétně dnes změnily majitele cenné papíry v celkové hodnotě 0,56 mld.

 • Pražská burza dnes otevřela v poklidu

  Index PX se nachází na úrovni včerejšího závěru (977 b.).brbrpMírně rostou akcie výrobce lihovin Stock Spirits (+1 %) a také O2 (+0,4 %). Naopak s lehkou ztrátou zahajuje dnešní obchodní den mediální CME (-0,7 %). Na červené nule se obchodují...

 • Pražská burza dnes opět změnila směr a ztratila 1,26 procenta | FXstreet.cz

  Pražská burza na konci týdne opět změnila směr a index PX klesl o 1,26 procenta na 863,58 bodu. Burzu dolů stáhly banky, akcie Moneta Money Bank ztratily víc než 4,5 procenta. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna se obchodovala téměř beze změny vůči euru i dolaru.

 • Pražská burza dnes opět prochází korekcí, index PX-D –0,2%

  Pražská burza dnes opět prochází korekcí, index PX-D –0,2%. Akcie na pražské burze dnes opět prochází korekcí, poté co si včera připsala více než 2% přírůstek. Pokles táhnou hlavně telekomunikační tituly, kterým se včera nejlépe dařilo. Největší ztráty však zaznamenávají akcie Philip Morris.

 • Pražská burza dnes opět posílila - Měšec.cz

  Pražská burza posiluje již třetí den v řadě. Pomalu, ale jistě se jí tak daří smazat další část ztráty, kterou jí způsobily výprodeje v minulém týdnu…

 • Pražská burza dnes odepisuje již 4 % - Měšec.cz

  Pražská burza krátce před polednem odepisuje 4,04 % měřeno indexem PX. Výprodeje se týkají především ČEZu (-6,37 % na 613,30 Kč), Komerční banky…

 • Pražská burza dnes neudržela počáteční růst a nepatrně klesla | FXstreet.cz

  Pražská burza dnes neudržela ranní i odpolední růst a nakonec nepatrně klesla. Index PX ztratil 0,03 procenta na 980,78 bodu. Rostly akcie Erste Bank a Moneta Money Bank, slabší končily den cenné papíry energetické společnosti ČEZ a Komerční banky. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna stagnovala vůči euru i dolaru.

 • Linka 199
 • Pražská burza dnes na rozdíl od většiny akciových trhů vzrostla

  Pražská burza dnes na rozdíl od většiny akciových trhů vzrostla. Západoevropské akciové indexy dnes oslabují přibližně o procento. Důvodem je zřejmě vybírání zisků, protože hlavní indexy nedávno dosáhly svých historických maxim. Z tohoto pohledu není překvapením, že nejméně se dnes daří německému indexu...

 • Pražská burza dnes na rozdíl od hlavních akciových trhů klesla

  Pražská burza dnes na rozdíl od hlavních akciových trhů klesla. Západoevropské akcie se zotavily ze svých dopoledních ztrát a aktuálně se pohybují mírně nad úrovní včerejších kurzů, když se během dne zvýšil optimismus ohledně dosažení dohody mezi Řeckem a věřiteli.

 • Pražská burza dnes mírně roste, pomáhá jí ČEZ | FXstreet.cz

  Pražská burza dnes roste, index PX v 11:00 stoupl o 0,18 procenta na 847,79 bodu. Nahoru mu pomáhají zejména akcie ČEZ. Roste i většina finančních titulů, výjimkou je Komerční banka, jejíž cenné papíry klesají. Zlevňují i akcie operátora O2. Vyplývá to z průběžných informací na burzovním webu.

 • Pražská burza dnes mírně oslabila, index PX klesl o 0,08 pct. - Finance.cz

  Praha 25. května (ČTK) - Po středečním vzestupu dnes pražská burza lehce oslabila a index PX klesl o 0,08 procenta na 1009,97 bodu. Z hlavních titulů se nedařilo Unipetrolu či Komerční bance, růst zaznamenaly Philip Morris a Fortuna. Vyplývá to z údajů burzovního webu.

 • Pražská burza dnes měla technické potíže - Měšec.cz

  Z důvodu technických problémů pražské Burzy cenných papírů byl dnes začátek jejích SPAD obchodů posunut až na 10:00. Zdroj: fio.cz

 • Pražská burza dnes měla díky Monetě letos největší objem obchodů - Roklen24.cz

  Pražská burza dnes zaznamenala největší denní objem obchodů v letošním roce a druhý nejvyšší od konce listopadu 2012, kdy zavedla obchodní systém Xetra. Na dnešních obchodech za 2,87 miliardy korun se víc než 1,9 miliardy podílel nováček Moneta Money Bank. ČTK to sdělil mluvčí pražské burzy Jiří Kovařík.

 • Pražská burza dnes korigovala ztráty, index PX-D +4,8%

  Pražská burza dnes korigovala ztráty, index PX-D +4,8%.       Akcie na pražské burze ve středu velmi silně posilovaly taženy především nákupy domácích investorů. Index PX-D vyskočil o 4,7% na 809,7 bodu. Všechny české blue-chipy zaznamenaly kladné přírůstky.

 • Pražská burza dnes i díky ČEZ roste, index PX stoupl o 1,14 pct | FXstreet.cz

  Pražská burza dnes roste, index PX po 11:00 stoupl o 1,14 procenta na 876,24 bodu. Táhnou ho akcie ČEZ, které zdražily o 3,5 procenta, daří se i většině ostatních emisí. Výjimkou jsou cenné papíry sázkové Fortuny, operátora O2 a textilky Pagas Nonwovens. Vyplývá to z průběžných informací na burzovním webu.

 • Pražská burza dnes dopoledne mírně posílila - Měšec.cz

  Akcie na pražské burze dopoledne rostly, dařilo se bankovním, energetickým a těžebním titulům. Hlavní akciový index PX byl kolem 11:00 výše…

 • Pražská burza dnes překonala hlavní akciové trhy

  Pražská burza dnes překonala hlavní akciové trhy. Západoevropské akciové indexy dnes rostou již popáté v řadě a úspěšně se tak zotavují z poklesu v první polovině prosince. Dopoledne evropské burzy rostly o více než 1 %, během dne ale vyprchala dobrá nálada v energetickém.

 • Pražská burza dnes překonala okolní akciové trhy

  Pražská burza dnes překonala okolní akciové trhy. Západoevropské akciové trhy dnes klesaly až o 1 %, většinu ztrát ale umazaly. K tomu přispělo odpolední zveřejnění prvního odhadu růstu americké ekonomiky za třetí čtvrtletí, který překonal očekávání.

 • Pražská burza dnes překonává hlavní světové trhy

  Pražská burza dnes překonává hlavní světové trhy. Akciové trhy dnes mírně klesají poté, co objednávky zboží dlouhodobé spotřeby ve Spojených státech po vyloučení sektoru dopravy klesly, zatímco trh čekal mírný růst. Na druhou stranu byl mírně lepší prodej nových domů v USA, a proto hlavní...

 • Pražská burza dnes přešlapovala na místě

  Pražská burza dnes na podprůměrném objemu obchodů kosmeticky roste o 0,02 procenta na konečných 983,6 bodů. V Praze se nepodařilo navázat na odpolední vzestup hlavních evropských indexů a domácí burzovní parket tak pouze přešlapoval na místě.

 • Pražská burza dnes přešlapovala na místě

  Pražská burza dnes na podprůměrném objemu obchodů kosmeticky roste o 0,02 procenta na konečných 983,6 bodů. V Praze se nepodařilo navázat na odpolední vzestup hlavních evropských indexů a domácí burzovní parket tak pouze přešlapoval na místě.

 • Pražská burza dnes proti proudu

  Pražská burza dnes proti proudu. Obchodování na evropských trzích bylo poznamenáno nižší aktivitou kvůli svátku ve Velké Británii. Index Stoxx 600 v závěru pondělní seance klesá o zhruba půl procenta, když se nedaří žádnému sektoru.

 • Pražská burza dnes proti proudu západoevropských trhů

  Pražská burza dnes proti proudu západoevropských trhů. Většina západoevropských burz dnes klesá. Index Stoxx 600 zaznamenává v závěru dne ztráty zhruba ve výši 0,2 %. Nedaří se především jižnímu křídlu, kdy portugalský nebo italský index odepisují 1,2 %, resp. 0,9 %.

 • Pražská burza dnes prožila další rušný den - ČEZ natahoval ruku na 130 Kč, Komerční banka vystřízlivěla

  Pražská burza dnes prožila další rušný den - ČEZ natahoval ruku na 130 Kč, Komerční banka vystřízlivěla. Obchodování na pražské burze dnes přineslo nové maximum pro ČEZ, který se obchodoval na 129 Kč. Poté však přišlo na řadu vybírání krátkodobých zisků, které poslaly energetický titul zpět pod 127 Kč, což ještě nemusí být krátkodobá konečná.

 • Pražská burza dnes roste, nahoru ji táhne hlavně ČEZ | FXstreet.cz

  Pražská burza dnes obrátila směr a roste. Index PX v 11:00 stoupl o 0,5 procenta na 874,42 bodu. Nahoru ho táhnou zejména akcie ČEZ, které rostou o víc než procento. Daří se i Erste Bank, Komerční bance a Monetě Money Bank. Naopak ztrácí cenné papíry pojišťovny VIG a tabákové firmy Philip Morris. Vyplývá to z průběžných informací na burzovním webu.

 • Pražská burza dnes rostla, dařilo se většině finančních titulů - Finance.cz

  Praha 24. května (ČTK) - Pražská burza po dvou dnech ztrát otočila směr, když index PX dnes přidal 0,28 procenta na 1010,73 bodu. Dařilo se většině finančních titulů, výjimkou byla pouze Erste Bank. V červených číslech skončila elektrárenská společnost ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.

 • Pražská burza dnes rostla, táhly ji akcie bank a ČEZ | FXstreet.cz

  Pražská burza zahájila nový týden růstem, když index PX přidal 0,58 procenta na 868,59 bodu. Táhly ho hlavně akcie elektrárenské společnosti ČEZ, Komerční banky a Moneta Money Bank. Aktivita na trhu se pohybovala okolo dlouhodobého průměru. Vyplývá to z údajů burzovního webu.

 • Linka 199
 • Pražská burza dnes šla proti proudu

  Pražská burza dnes šla proti proudu. Západoevropské akciové indexy dnes ztrácí 0,5-1 % . Pro širší index Stoxx 600 to znamená první pokles po devíti růstových seancích. Vedle vybírání zisků se negativně projevily informace ze začínající výsledkové sezóny.

 • Pražská burza dnes stagnovala

  Pražská burza dnes stagnovala. Domácí burzovní parket representovaný indexem PX zakončil dnešní obchodování na stejné úrovni jako v pátek, tedy na hodnotě 971 bodu. Objem obchodů byl proti dlouhodobému průměru pouze třetinový, činil 0,287 mld.

 • Pražská burza dnes stagnuje, v plusu je Erste Bank, ČEZ ztrácí | FXstreet.cz

  Pražská burza dopoledne stagnovala, index PX si po 11:00 připsal 0,03 procenta na 885,09 bodu. V plusu jsou akcie Erste Bank, pojišťovny VIG a operátora O2. Mezi ztrátovými tituly jsou ČEZ, Komerční banka a Moneta Money Bank. Vyplývá to z průběžných informací na burzovním webu.

 • Pražská burza dnes ukončí obchod s akciemi NWR | iUHLI.cz

  Burza cenných papírů Praha rozhodla na základě žádosti emitenta o pozastavení obchodování s emisí akcií NWR. Obchodování bude pozastaveno od počátku obchodního dne 5. května 2016 až do odvolání. NWR je vlastníkem uhelné společnosti OKD.

 • Pražská burza dnes ztrácí 0,31 %; ČEZ stabilně druhý den pod 500 Kč

  Pražská burza dnes ztrácí 0,31 %; ČEZ stabilně druhý den pod 500 Kč. Pražská burza dnes nakonec neskončila tak tragicky jak to ze začátku dne vypadalo. Index ztratil -0,31 % na 959,3 bodů na mírně nadprůměrném zobchodovaném objemu 0,7 mld.

 • Pražská burza do konce roku už asi příliš nezatančí / BIG EXPERT - akcie: týden od 8. 12. 2014

  Pražská burza do konce roku už asi příliš nezatančí / BIG EXPERT - akcie: týden od 8. 12. 2014. Měřeno indexem PX pražská burza v úvodu prosince vzrostla až k hladině 1020 b. na 5,5měsíční maxima. Vymaněním se z pod hladiny 1000 bodů svitla naděje, že bychom na konci roku mohli pomýšlet na dosavadní letošní maxima u hranice 1050 b.

 • Pražská burza doháněla včerejší růsty evropských trhů

  pPražská burza po dni volna poskočila slušně vzhůru, když index PX doháněl včerejší růsty na zahraničních trzích a uzavíral výše +1,4% na 992 bodech. Největší aktivita byla ke spatření na komerční bance, kde se zobchodoval nadprůměrný objem 500 mil....

 • Pražská burza dohání včerejší výplach v Evropě

  Pražská burza dohání včerejší výplach v Evropě. Pražská burza otevírá poklesem o 1,2 %, když dohání včerejší strmý propad na západoevropských burzách. Hlavní burzovní indexy v západní Evropě včera odevzdaly přes 2 % a ani dnes nenalézají nákupní podporu, když otevírají v červených číslech.

 • Pražská burza dokázala udržet ranní zisky, Erste (-2,4%) proti růstovému proudu

  Index pražské burzy PX-TR posílil o 0,87% a vrátil se tak zpět nad metu 1400 bodů, konkrétně pak uzavřel na 1406,76 bodů. Těžil tak z relativního uklidnění situace v Číně, kdy tamní trh po státní „akciové intervenci“ posílil bezmála o 2%, přesto svým...